Activă ILFOV

VIODENT SMILEON S.R.L.

CUI
40993230
Reg. Comerț
J23/1763/2019
Înregistrată
16.04.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. CRINULUI, NR.42, CAM. 1, BL.3, ET.2, AP.24, cod poștal 77042
21.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
121.853 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
55.241 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
55.481 RON
▼ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k83 k125 k166 k208 k2021 · Cifră de afaceri: 56.472 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.663 RON2023 · Cifră de afaceri: 97.938 RON2024 · Cifră de afaceri: 208.029 RON2025 · Cifră de afaceri: 121.853 RON2021 · Profit: 53.434 RON2022 · Profit: 72.734 RON2023 · Profit: 47.268 RON2024 · Profit: 141.456 RON2025 · Profit: 55.241 RON2021 · Datorii: 897 RON2022 · Datorii: 493 RON2023 · Datorii: 3.650 RON2024 · Datorii: 3.871 RON2025 · Datorii: 8.328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIODENT SMILEON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 121.853 RON în 2025, cu un profit net de 55.241 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 121.853 208.029 97.938 88.663 56.472
Profit net 55.241 141.456 47.268 72.734 53.434
Capitaluri proprii 55.481 141.696 47.508 97.442 54.708
Active totale 63.809 145.567 51.158 97.935 55.605
Datorii totale 8.328 3.871 3.650 493 897
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.