Activă MEHEDINŢI

LA JETONUL ROŞU S.R.L.

CUI
40990110
Reg. Comerț
J2019000355256
Înregistrată
16.04.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. REV. 16-22 DEC.89, NR.25, BL.A1, SC.1, AP.31, cod poștal 220049
6.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
164.480 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
408 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
39.853 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k124 k165 k206 k2021 · Cifră de afaceri: 42.105 RON2022 · Cifră de afaceri: 187.015 RON2023 · Cifră de afaceri: 205.885 RON2024 · Cifră de afaceri: 192.727 RON2025 · Cifră de afaceri: 164.480 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 90.584 RON2023 · Profit: 99.054 RON2024 · Profit: 42.627 RON2025 · Profit: 408 RON2021 · Datorii: 92.829 RON2022 · Datorii: 17.973 RON2023 · Datorii: 6.902 RON2024 · Datorii: 30.822 RON2025 · Datorii: 26.965 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA JETONUL ROŞU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 164.480 RON în 2025, cu un profit net de 408 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 164.480 192.727 205.885 187.015 42.105
Profit net 408 42.627 99.054 90.584 0
Capitaluri proprii 39.853 39.445 156.381 57.327 -33.257
Active totale 112.698 132.457 241.782 170.109 170.690
Datorii totale 26.965 30.822 6.902 17.973 92.829
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

6.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.