Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FARUL CONSTRUCT 90 S.R.L.

CUI
409723
Reg. Comerț
J40/5031/1991
Înregistrată
09.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MITROPOLITUL DOSOFTEI, NR.65, cod poștal 50193
6.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.12.1992)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
157.798 RON
▼ 59% vs 2015
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
227.587 RON
▼ 22% vs 2015
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0147 k294 k441 k588 k735 k2012 · Cifră de afaceri: 734.990 RON2013 · Cifră de afaceri: 301.060 RON2014 · Cifră de afaceri: 304.169 RON2015 · Cifră de afaceri: 387.830 RON2016 · Cifră de afaceri: 157.798 RON2012 · Profit: 191.630 RON2013 · Profit: 52.544 RON2014 · Profit: 35.935 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 625.213 RON2013 · Datorii: 445.802 RON2014 · Datorii: 452.883 RON2015 · Datorii: 67.121 RON2016 · Datorii: 116.323 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARUL CONSTRUCT 90 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 157.798 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 157.798 387.830 304.169 301.060 734.990
Profit net 0 0 35.935 52.544 191.630
Capitaluri proprii 227.587 292.718 310.630 274.695 30.521
Active totale 343.910 359.839 763.513 720.497 655.734
Datorii totale 116.323 67.121 452.883 445.802 625.213
Număr mediu salariați 2 1 1 3 2

Analiză de risc — insolvență

6.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.