Activă ILFOV

LARA EVENTS FOTO VIDEO S.R.L.

CUI
40965000
Reg. Comerț
J2019000543288
Înregistrată
11.04.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT POPEŞTI LEORDENI ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR BIRUINŢEI, NR.31, TRONSON 1, BL.8, ET.2, AP.16
1.42
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.400 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
172 RON
Capitaluri proprii
3.879 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06 k12 k18 k24 k30 k2021 · Cifră de afaceri: 11.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 18.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.400 RON2021 · Profit: 8.990 RON2022 · Profit: 4.921 RON2023 · Profit: 7.156 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 172 RON2021 · Datorii: 114 RON2022 · Datorii: 20.014 RON2023 · Datorii: 15.255 RON2024 · Datorii: 18.697 RON2025 · Datorii: 18.768 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LARA EVENTS FOTO VIDEO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.400 RON în 2025, cu un profit net de 172 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.400 5.500 30.000 18.000 11.000
Profit net 172 0 7.156 4.921 8.990
Capitaluri proprii 3.879 3.706 7.496 5.263 15.923
Active totale 22.647 22.403 22.751 25.277 16.037
Datorii totale 18.768 18.697 15.255 20.014 114
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.42
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.