Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DERBY VERTICAL S.R.L.

CUI
40938049
Reg. Comerț
J40/4748/2019
Înregistrată
08.04.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FOIŞORULUI, NR.17, BL.F10C, SC.1, ET.7, AP.31, cod poștal 31174
-20.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.724 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-119.273 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k63 k95 k127 k158 k2021 · Cifră de afaceri: 70.659 RON2022 · Cifră de afaceri: 74.009 RON2023 · Cifră de afaceri: 52.181 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.327 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.724 RON2021 · Profit: 15.668 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 110.669 RON2022 · Datorii: 63.781 RON2023 · Datorii: 70.500 RON2024 · Datorii: 155.069 RON2025 · Datorii: 158.321 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DERBY VERTICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.724 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.724 58.327 52.181 74.009 70.659
Profit net 0 0 0 0 15.668
Capitaluri proprii -119.273 -94.511 -67.314 -45.329 -39.284
Active totale 39.048 60.558 3.186 18.452 71.385
Datorii totale 158.321 155.069 70.500 63.781 110.669
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-20.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.