Activă Plătitor TVA TIMIŞ

CAVA ESTATE S.R.L.

CUI
40928932
Reg. Comerț
J2019001673351
Înregistrată
05.04.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. URANUS, NR.9, CAMERA 1, cod poștal 307220
14.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.463 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
5.310.668 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0978 k2,0 mil2,9 mil3,9 mil4,9 mil2020 · Cifră de afaceri: 2.807.895 RON2021 · Cifră de afaceri: 4.656.546 RON2023 · Cifră de afaceri: 474.505 RON2024 · Cifră de afaceri: 99.806 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.463 RON2020 · Profit: 1.338.183 RON2021 · Profit: 1.270.155 RON2023 · Profit: 282.732 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 4.888.655 RON2021 · Datorii: 3.897.438 RON2023 · Datorii: 219.517 RON2024 · Datorii: 662.534 RON2025 · Datorii: 627.083 RON20202021202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAVA ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.463 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320212020
Cifră de afaceri netă 51.463 99.806 474.505 4.656.546 2.807.895
Profit net 0 0 282.732 1.270.155 1.338.183
Capitaluri proprii 5.310.668 5.387.756 5.455.916 2.182.700 1.310.949
Active totale 5.937.751 6.050.290 5.675.433 6.080.138 6.199.604
Datorii totale 627.083 662.534 219.517 3.897.438 4.888.655
Număr mediu salariați 0 0 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

14.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.