Activă Plătitor TVA HARGHITA

CAMELCODING S.R.L.

CUI
40928118
Reg. Comerț
J2019000319199
Înregistrată
05.04.2019
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. KÖRŐSI CSOMA SÁNDOR, NR.7, ET.II
6.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6210
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.896.413 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
780.723 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
1.657.453 RON
▲ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
30
▼ 3% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0979 k2,0 mil2,9 mil3,9 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.970.649 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.317.340 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.877.368 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.521.242 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.896.413 RON2021 · Profit: 989.888 RON2022 · Profit: 2.080.530 RON2023 · Profit: 441.322 RON2024 · Profit: 876.489 RON2025 · Profit: 780.723 RON2021 · Datorii: 111.215 RON2022 · Datorii: 264.099 RON2023 · Datorii: 1.065.390 RON2024 · Datorii: 1.804.573 RON2025 · Datorii: 1.652.597 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAMELCODING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.896.413 RON în 2025, cu un profit net de 780.723 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.896.413 4.521.242 3.877.368 4.317.340 1.970.649
Profit net 780.723 876.489 441.322 2.080.530 989.888
Capitaluri proprii 1.657.453 876.730 1.582.441 2.081.120 990.128
Active totale 3.310.050 2.681.303 2.647.831 2.345.219 1.120.139
Datorii totale 1.652.597 1.804.573 1.065.390 264.099 111.215
Număr mediu salariați 30 31 30 26 14

Analiză de risc — insolvență

6.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6210).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.