Activă BIHOR

FERODOU NON STOP S.R.L.

CUI
40926940
Reg. Comerț
J2019001152050
Înregistrată
05.04.2019
Sediu social JUD. BIHOR, SAT URVIND COM. LUGAŞU DE JOS, URVIND, NR.48, cod poștal 417317
70.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.980 RON
▼ 59% vs 2024
Profit net
5.242 RON
▼ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
30.837 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k69 k2021 · Cifră de afaceri: 43.773 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.425 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.041 RON2024 · Cifră de afaceri: 44.135 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.980 RON2021 · Profit: 18.734 RON2022 · Profit: 20.096 RON2023 · Profit: 1.720 RON2024 · Profit: 20.363 RON2025 · Profit: 5.242 RON2021 · Datorii: 1.955 RON2022 · Datorii: 749 RON2023 · Datorii: 1.219 RON2024 · Datorii: 2.423 RON2025 · Datorii: 521 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FERODOU NON STOP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 17.980 RON în 2025, cu un profit net de 5.242 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.980 44.135 34.041 69.425 43.773
Profit net 5.242 20.363 1.720 20.096 18.734
Capitaluri proprii 30.837 36.151 26.659 39.070 18.974
Active totale 30.380 38.574 27.878 39.819 20.929
Datorii totale 521 2.423 1.219 749 1.955
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

70.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.