Activă SUCEAVA

IDADENT EXCLUSIV S.R.L.

CUI
40926583
Reg. Comerț
J33/851/2019
Înregistrată
05.04.2019
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, BLD. GEORGE ENESCU, NR.21, PARTER, BL.G 40, SC.B, AP.2, cod poștal 720246
9.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
974.863 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
286.870 RON
▲ 239% vs 2024
Capitaluri proprii
287.070 RON
▲ 238% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0221 k441 k662 k883 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 414.440 RON2022 · Cifră de afaceri: 821.656 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.103.258 RON2024 · Cifră de afaceri: 774.560 RON2025 · Cifră de afaceri: 974.863 RON2021 · Profit: 128.242 RON2022 · Profit: 378.907 RON2023 · Profit: 598.589 RON2024 · Profit: 84.611 RON2025 · Profit: 286.870 RON2021 · Datorii: 238.777 RON2022 · Datorii: 128.461 RON2023 · Datorii: 243.683 RON2024 · Datorii: 270.190 RON2025 · Datorii: 299.499 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IDADENT EXCLUSIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 974.863 RON în 2025, cu un profit net de 286.870 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 974.863 774.560 1.103.258 821.656 414.440
Profit net 286.870 84.611 598.589 378.907 128.242
Capitaluri proprii 287.070 84.811 598.789 533.412 154.505
Active totale 586.569 355.001 842.472 661.873 393.282
Datorii totale 299.499 270.190 243.683 128.461 238.777
Număr mediu salariați 5 4 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

9.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.