Activă BRAŞOV

LORIMER TAX S.R.L.

CUI
40921390
Reg. Comerț
J08/1318/2019
Înregistrată
04.04.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. MUNCII, NR.22, BL.E12, AP.6, cod poștal 500281
2.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 04.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.043 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
3.574 RON
Capitaluri proprii
35.804 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k55 k82 k109 k136 k2021 · Cifră de afaceri: 23.863 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.830 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.456 RON2024 · Cifră de afaceri: 96.861 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.043 RON2021 · Profit: 9.286 RON2022 · Profit: 14.087 RON2023 · Profit: 16.052 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.574 RON2021 · Datorii: 16.252 RON2022 · Datorii: 1.687 RON2023 · Datorii: 94.061 RON2024 · Datorii: 104.083 RON2025 · Datorii: 83.205 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LORIMER TAX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 54.043 RON în 2025, cu un profit net de 3.574 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.043 96.861 136.456 42.830 23.863
Profit net 3.574 0 16.052 14.087 9.286
Capitaluri proprii 35.804 32.230 70.785 54.733 40.646
Active totale 125.044 146.313 178.846 56.420 56.898
Datorii totale 83.205 104.083 94.061 1.687 16.252
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.