Activă SATU MARE

TURISM MAROŞANU S.R.L.

CUI
40910234
Reg. Comerț
J2019000486307
Înregistrată
03.04.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. LUNA, NR.269, cod poștal 445200
-11.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
144.531 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
58.506 RON
Capitaluri proprii
-246.256 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k149 k224 k298 k373 k2021 · Cifră de afaceri: 97.001 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.036 RON2023 · Cifră de afaceri: 103.172 RON2024 · Cifră de afaceri: 125.299 RON2025 · Cifră de afaceri: 144.531 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 58.506 RON2021 · Datorii: 140.188 RON2022 · Datorii: 196.545 RON2023 · Datorii: 289.508 RON2024 · Datorii: 372.911 RON2025 · Datorii: 345.171 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TURISM MAROŞANU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 144.531 RON în 2025, cu un profit net de 58.506 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 144.531 125.299 103.172 125.036 97.001
Profit net 58.506 0 0 0 0
Capitaluri proprii -246.256 -304.763 -238.643 -163.136 -99.632
Active totale 98.915 68.148 50.865 33.409 40.556
Datorii totale 345.171 372.911 289.508 196.545 140.188
Număr mediu salariați 1 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

-11.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.