Activă ARGEŞ

DRUMUL PELERINULUI GYO 23 S.R.L.

CUI
40899926
Reg. Comerț
J03/1023/2019
Înregistrată
02.04.2019
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. CUZA VODĂ, NR.189, cod poștal 115300
4.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 02.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
70.945 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
6.940 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
9.878 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k37 k56 k74 k93 k2021 · Cifră de afaceri: 55.816 RON2022 · Cifră de afaceri: 81.666 RON2023 · Cifră de afaceri: 91.231 RON2024 · Cifră de afaceri: 92.657 RON2025 · Cifră de afaceri: 70.945 RON2021 · Profit: 6.941 RON2022 · Profit: 11.638 RON2023 · Profit: 13.176 RON2024 · Profit: 9.867 RON2025 · Profit: 6.940 RON2021 · Datorii: 20.932 RON2022 · Datorii: 37.454 RON2023 · Datorii: 41.423 RON2024 · Datorii: 29.349 RON2025 · Datorii: 27.009 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DRUMUL PELERINULUI GYO 23 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 70.945 RON în 2025, cu un profit net de 6.940 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 70.945 92.657 91.231 81.666 55.816
Profit net 6.940 9.867 13.176 11.638 6.941
Capitaluri proprii 9.878 14.938 5.071 1.895 -1.469
Active totale 36.887 44.287 46.494 39.349 19.463
Datorii totale 27.009 29.349 41.423 37.454 20.932
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

4.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.