Activă GIURGIU

DOREL.CĂTĂ.INSTAL. S.R.L.

CUI
40890420
Reg. Comerț
J52/539/2019
Înregistrată
02.04.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT VALEA DRAGULUI COM. VALEA DRAGULUI, STR. BAICULUI, NR.18, cod poștal 87240
9.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 02.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
103.289 RON
▲ 514% vs 2024
Profit net
28.220 RON
▲ 158% vs 2024
Capitaluri proprii
70.107 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k41 k62 k83 k103 k2021 · Cifră de afaceri: 5.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 21.635 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.830 RON2025 · Cifră de afaceri: 103.289 RON2021 · Profit: 4.484 RON2022 · Profit: 17.436 RON2023 · Profit: 6.807 RON2024 · Profit: 10.927 RON2025 · Profit: 28.220 RON2021 · Datorii: 3.200 RON2022 · Datorii: 7.116 RON2023 · Datorii: 9.139 RON2024 · Datorii: 8.325 RON2025 · Datorii: 35.898 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOREL.CĂTĂ.INSTAL. S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.289 RON în 2025, cu un profit net de 28.220 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 103.289 16.830 13.000 21.635 5.000
Profit net 28.220 10.927 6.807 17.436 4.484
Capitaluri proprii 70.107 47.254 36.484 29.677 12.241
Active totale 106.005 55.579 45.623 36.793 15.441
Datorii totale 35.898 8.325 9.139 7.116 3.200
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.