Activă CLUJ

PNM CABPREST S.R.L.

CUI
40886969
Reg. Comerț
J12/1423/2019
Înregistrată
01.04.2019
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CORNELIU COPOSU, NR.141, cod poștal 400228
-509.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
47.409 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-179.353 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k73 k110 k147 k183 k2021 · Cifră de afaceri: 41.898 RON2022 · Cifră de afaceri: 43.920 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.529 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.273 RON2025 · Cifră de afaceri: 47.409 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 705 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 168.915 RON2022 · Datorii: 169.281 RON2023 · Datorii: 172.435 RON2024 · Datorii: 175.902 RON2025 · Datorii: 183.289 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PNM CABPREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 47.409 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 47.409 55.273 36.529 43.920 41.898
Profit net 0 705 0 0 0
Capitaluri proprii -179.353 -169.102 -169.807 -164.232 -137.850
Active totale 2.336 5.616 2.628 5.049 31.065
Datorii totale 183.289 175.902 172.435 169.281 168.915
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-509.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.