Activă GORJ

STOENERFLAV S.R.L.

CUI
40877723
Reg. Comerț
J18/513/2019
Înregistrată
29.03.2019
Sediu social JUD. GORJ, SAT FLOREŞTI COM. ŢÂNŢĂRENI, STR. BĂDOI VINERIAN, NR.130, cod poștal 217538
-3.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.272 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-29.220 RON
▼ 108% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k159 k199 k2021 · Cifră de afaceri: 145.525 RON2022 · Cifră de afaceri: 199.256 RON2023 · Cifră de afaceri: 193.367 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.107 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.272 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 33.986 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 87.608 RON2022 · Datorii: 84.524 RON2023 · Datorii: 126.577 RON2024 · Datorii: 96.075 RON2025 · Datorii: 98.482 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STOENERFLAV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 174.272 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 174.272 187.107 193.367 199.256 145.525
Profit net 0 0 0 33.986 0
Capitaluri proprii -29.220 -14.029 4.548 55.920 21.935
Active totale 69.262 82.046 131.125 140.444 109.543
Datorii totale 98.482 96.075 126.577 84.524 87.608
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.