Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

LE CHARME SUMMER S.R.L.

CUI
40846182
Reg. Comerț
J2019001326132
Înregistrată
26.03.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA SIRACUZZA, NR.3, BL.B, ET.PARTER
-12.57
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-166.167 RON
▼ 108% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0308 k617 k925 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.305.941 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.373.931 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.541.959 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.795 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 275.479 RON2022 · Profit: 281.776 RON2023 · Profit: 346.743 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.163 RON2022 · Datorii: 87.614 RON2023 · Datorii: 57.237 RON2024 · Datorii: 168.474 RON2025 · Datorii: 257.817 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LE CHARME SUMMER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 6.795 1.541.959 1.373.931 1.305.941
Profit net 0 0 346.743 281.776 275.479
Capitaluri proprii -166.167 -79.807 347.943 282.976 690.085
Active totale 91.650 88.667 405.180 370.590 693.248
Datorii totale 257.817 168.474 57.237 87.614 3.163
Număr mediu salariați 1 1 6 9 11

Analiză de risc — insolvență

-12.57
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.