Activă BUZĂU

VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

CUI
40843860
Reg. Comerț
J10/527/2019
Înregistrată
26.03.2019
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, CAR. MICRO III, BL.B10, SC.B, ET.1, AP.27
-18.94
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.03.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
27.813 RON
▲ 0% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-152.511 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k83 k125 k166 k208 k2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 17.950 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.200 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.938 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.813 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 23.258 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 28.503 RON2021 · Datorii: 83.257 RON2022 · Datorii: 147.319 RON2023 · Datorii: 151.669 RON2024 · Datorii: 207.590 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 27.813 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 27.813 27.938 34.200 17.950 0
Profit net 0 23.258 0 0 0
Capitaluri proprii -152.511 -123.647 -146.905 -81.844 -28.458
Active totale 55.079 28.022 414 1.413 45
Datorii totale 207.590 151.669 147.319 83.257 28.503
Număr mediu salariați 1 0 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

-18.94
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.