Activă TIMIŞ

PIKES PEAK SOLUTIONS S.R.L.

CUI
40839851
Reg. Comerț
J2019001506356
Înregistrată
25.03.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SFINŢII APOSTOLI PETRU ŞI PAVEL, NR.3, CAMERA 2. BIROU 9, ET.2
-9.19
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-17.419 RON
▼ 160% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k90 k120 k150 k2021 · Cifră de afaceri: 150.259 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 112.891 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.426 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 136.122 RON2022 · Profit: 11.088 RON2023 · Profit: 29.844 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 101.740 RON2022 · Datorii: 89.684 RON2023 · Datorii: 102.809 RON2024 · Datorii: 23.730 RON2025 · Datorii: 30.708 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIKES PEAK SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 58.426 112.891 63.720 150.259
Profit net 0 0 29.844 11.088 136.122
Capitaluri proprii -17.419 29.238 36.829 39.594 158.506
Active totale 13.289 52.968 139.638 129.278 260.246
Datorii totale 30.708 23.730 102.809 89.684 101.740
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-9.19
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.