Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

NICOLA CIP TRANS S.R.L.

CUI
40828941
Reg. Comerț
J2019000290254
Înregistrată
22.03.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. GRĂDINILOR, NR.130
1.50
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Strehaia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.986.355 RON
▲ 327% vs 2024
Profit net
234.138 RON
▼ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
310.498 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0569 k1,1 mil1,7 mil2,3 mil2,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 323.841 RON2022 · Cifră de afaceri: 510.465 RON2023 · Cifră de afaceri: 805.322 RON2024 · Cifră de afaceri: 465.416 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.986.355 RON2021 · Profit: 14.818 RON2022 · Profit: 21.086 RON2023 · Profit: 12.695 RON2024 · Profit: 288.779 RON2025 · Profit: 234.138 RON2021 · Datorii: 326.992 RON2022 · Datorii: 972.775 RON2023 · Datorii: 1.544.615 RON2024 · Datorii: 926.805 RON2025 · Datorii: 2.843.681 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICOLA CIP TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.986.355 RON în 2025, cu un profit net de 234.138 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.986.355 465.416 805.322 510.465 323.841
Profit net 234.138 288.779 12.695 21.086 14.818
Capitaluri proprii 310.498 365.139 89.055 97.446 91.178
Active totale 3.154.179 1.291.944 1.633.670 1.070.221 418.170
Datorii totale 2.843.681 926.805 1.544.615 972.775 326.992
Număr mediu salariați 9 6 8 8 7

Analiză de risc — insolvență

1.50
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.