Activă BIHOR

HILGERTS S.R.L.

CUI
40821609
Reg. Comerț
J05/1005/2019
Înregistrată
21.03.2019
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GEORGE TOPÎRCEANU, NR.5, cod poștal 410088
2.44
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
206.116 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
28.729 RON
▲ 63% vs 2024
Capitaluri proprii
8.442 RON
▲ 142% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k124 k165 k206 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 16.038 RON2023 · Cifră de afaceri: 96.173 RON2024 · Cifră de afaceri: 177.167 RON2025 · Cifră de afaceri: 206.116 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 17.606 RON2025 · Profit: 28.729 RON2021 · Datorii: 1.233 RON2022 · Datorii: 57.585 RON2023 · Datorii: 90.420 RON2024 · Datorii: 93.681 RON2025 · Datorii: 135.793 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HILGERTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 206.116 RON în 2025, cu un profit net de 28.729 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 206.116 177.167 96.173 16.038 0
Profit net 28.729 17.606 0 0 0
Capitaluri proprii 8.442 -20.287 -37.893 -16.064 3.645
Active totale 144.235 73.394 52.527 41.521 4.878
Datorii totale 135.793 93.681 90.420 57.585 1.233
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.44
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.