Activă PRAHOVA

HODAUTO LWN CAR S.R.L.

CUI
40811796
Reg. Comerț
J2019001309290
Înregistrată
20.03.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. PRUNDULUI, NR.32, cod poștal 105600
8.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
147.900 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
2.534 RON
▼ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
59.884 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k63 k95 k127 k158 k2021 · Cifră de afaceri: 109.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.300 RON2023 · Cifră de afaceri: 50.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 158.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 147.900 RON2021 · Profit: 16.384 RON2022 · Profit: 6.719 RON2023 · Profit: 4.797 RON2024 · Profit: 16.706 RON2025 · Profit: 2.534 RON2021 · Datorii: 495 RON2022 · Datorii: 225 RON2023 · Datorii: 368 RON2024 · Datorii: 2.029 RON2025 · Datorii: 19.669 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HODAUTO LWN CAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 147.900 RON în 2025, cu un profit net de 2.534 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 147.900 158.400 50.250 35.300 109.800
Profit net 2.534 16.706 4.797 6.719 16.384
Capitaluri proprii 59.884 57.350 40.643 35.846 29.127
Active totale 79.553 59.379 41.011 36.071 29.622
Datorii totale 19.669 2.029 368 225 495
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.