Activă VÂLCEA

FINESTET LINE S.R.L.

CUI
40809745
Reg. Comerț
J2019000429382
Înregistrată
19.03.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.179, PARTER, BL.9, SC.A, AP.1, cod poștal 240284
1.73
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.952 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
95.335 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k136 k205 k273 k341 k2021 · Cifră de afaceri: 195.910 RON2022 · Cifră de afaceri: 162.460 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.260 RON2024 · Cifră de afaceri: 144.050 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.952 RON2021 · Profit: 114.499 RON2022 · Profit: 38.344 RON2023 · Profit: 4.426 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.792 RON2022 · Datorii: 34.484 RON2023 · Datorii: 295.784 RON2024 · Datorii: 295.460 RON2025 · Datorii: 341.099 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FINESTET LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.952 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.952 144.050 149.260 162.460 195.910
Profit net 0 0 4.426 38.344 114.499
Capitaluri proprii 95.335 140.359 184.011 179.585 231.241
Active totale 436.434 435.819 479.795 203.667 277.378
Datorii totale 341.099 295.460 295.784 34.484 24.792
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.73
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.