Activă BACĂU

AMG INSURANCE S.R.L.

CUI
40805417
Reg. Comerț
J04/658/2019
Înregistrată
19.03.2019
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CORNIŞA BISTRIŢEI, NR.31, SC.B, AP.19, cod poștal 600071
24.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
44.753 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
33.145 RON
▲ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
33.385 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k27 k36 k45 k2021 · Cifră de afaceri: 26.331 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.742 RON2023 · Cifră de afaceri: 32.612 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.229 RON2025 · Cifră de afaceri: 44.753 RON2021 · Profit: 20.956 RON2022 · Profit: 33.797 RON2023 · Profit: 21.935 RON2024 · Profit: 26.970 RON2025 · Profit: 33.145 RON2021 · Datorii: 1.227 RON2022 · Datorii: 1.329 RON2023 · Datorii: 1.752 RON2024 · Datorii: 2.668 RON2025 · Datorii: 3.657 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMG INSURANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 44.753 RON în 2025, cu un profit net de 33.145 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 44.753 36.229 32.612 37.742 26.331
Profit net 33.145 26.970 21.935 33.797 20.956
Capitaluri proprii 33.385 27.210 22.175 34.037 21.196
Active totale 37.042 29.878 23.927 35.366 22.423
Datorii totale 3.657 2.668 1.752 1.329 1.227
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

24.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.