Activă ARAD

LR92-SMARTWASH S.R.L.

CUI
40780550
Reg. Comerț
J2019000565024
Înregistrată
13.03.2019
Sediu social JUD. ARAD, ORŞ. NĂDLAC, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.52
63.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
377.635 RON
▲ 76% vs 2024
Profit net
224.146 RON
▲ 3192% vs 2024
Capitaluri proprii
225.222 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

076 k151 k227 k302 k378 k2021 · Cifră de afaceri: 221.820 RON2022 · Cifră de afaceri: 231.800 RON2023 · Cifră de afaceri: 231.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 214.510 RON2025 · Cifră de afaceri: 377.635 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 67.114 RON2023 · Profit: 36.587 RON2024 · Profit: 6.808 RON2025 · Profit: 224.146 RON2021 · Datorii: 7.794 RON2022 · Datorii: 3.044 RON2023 · Datorii: 3.876 RON2024 · Datorii: 5.899 RON2025 · Datorii: 5.034 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LR92-SMARTWASH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 377.635 RON în 2025, cu un profit net de 224.146 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 377.635 214.510 231.800 231.800 221.820
Profit net 224.146 6.808 36.587 67.114 0
Capitaluri proprii 225.222 215.076 208.268 171.681 104.567
Active totale 230.256 220.975 212.144 174.725 112.361
Datorii totale 5.034 5.899 3.876 3.044 7.794
Număr mediu salariați 3 2 2 2 4

Analiză de risc — insolvență

63.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.