Activă Plătitor TVA GIURGIU

RONCEA COMPANY S.R.L.

CUI
40774639
Reg. Comerț
J2019000466529
Înregistrată
13.03.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT SINGURENI COM. SINGURENI, STR. GÂRLEI, NR.1067, CONSTRUCTIA C1 .CAMERA 1, cod poștal 87205
6.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
197.150 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
101.149 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
101.389 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k103 k154 k206 k257 k2021 · Cifră de afaceri: 248.057 RON2022 · Cifră de afaceri: 257.436 RON2023 · Cifră de afaceri: 196.043 RON2024 · Cifră de afaceri: 167.970 RON2025 · Cifră de afaceri: 197.150 RON2021 · Profit: 93.819 RON2022 · Profit: 79.804 RON2023 · Profit: 105.896 RON2024 · Profit: 87.351 RON2025 · Profit: 101.149 RON2021 · Datorii: 12.152 RON2022 · Datorii: 117.632 RON2023 · Datorii: 119.619 RON2024 · Datorii: 59.306 RON2025 · Datorii: 183.660 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RONCEA COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 197.150 RON în 2025, cu un profit net de 101.149 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 197.150 167.970 196.043 257.436 248.057
Profit net 101.149 87.351 105.896 79.804 93.819
Capitaluri proprii 101.389 87.591 106.136 80.044 94.059
Active totale 284.723 146.571 225.429 197.676 106.211
Datorii totale 183.660 59.306 119.619 117.632 12.152
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.