Activă VRANCEA

MONUMGRANIT LUX S.R.L.

CUI
40770580
Reg. Comerț
J39/447/2019
Înregistrată
12.03.2019
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, STR. CALEA ODOBEŞTI, NR.68, cod poștal 627055
1.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 12.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
86.340 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
6.420 RON
Capitaluri proprii
-6.927 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k35 k52 k69 k86 k2021 · Cifră de afaceri: 70.620 RON2022 · Cifră de afaceri: 55.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 43.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 79.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 86.340 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.420 RON2021 · Datorii: 16.753 RON2022 · Datorii: 25.477 RON2023 · Datorii: 38.409 RON2024 · Datorii: 44.957 RON2025 · Datorii: 20.716 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONUMGRANIT LUX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 86.340 RON în 2025, cu un profit net de 6.420 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 86.340 79.800 43.700 55.900 70.620
Profit net 6.420 0 0 0 0
Capitaluri proprii -6.927 -13.348 -12.558 -3.308 3.483
Active totale 13.789 31.609 25.851 22.169 20.236
Datorii totale 20.716 44.957 38.409 25.477 16.753
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

1.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.