Activă CLUJ

DEZYMAR BONVOIAJE S.R.L.

CUI
40750974
Reg. Comerț
J12/960/2019
Înregistrată
07.03.2019
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RAPSODIEI, NR.10, BL.P5, SC.1, ET.4, AP.9, cod poștal 400359
14.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
85.692 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
14.921 RON
▲ 145% vs 2024
Capitaluri proprii
34.385 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k69 k86 k2021 · Cifră de afaceri: 67.524 RON2022 · Cifră de afaceri: 82.349 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.396 RON2024 · Cifră de afaceri: 68.411 RON2025 · Cifră de afaceri: 85.692 RON2021 · Profit: 15.683 RON2022 · Profit: 25.134 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 6.096 RON2025 · Profit: 14.921 RON2021 · Datorii: 324 RON2022 · Datorii: 678 RON2023 · Datorii: 2.279 RON2024 · Datorii: 11.971 RON2025 · Datorii: 6.699 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEZYMAR BONVOIAJE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 85.692 RON în 2025, cu un profit net de 14.921 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 85.692 68.411 75.396 82.349 67.524
Profit net 14.921 6.096 0 25.134 15.683
Capitaluri proprii 34.385 32.444 26.348 45.227 50.593
Active totale 41.084 44.415 28.627 45.905 50.917
Datorii totale 6.699 11.971 2.279 678 324
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

14.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.