Activă Plătitor TVA HARGHITA

OFFROADTECH S.R.L.

CUI
40741470
Reg. Comerț
J19/219/2019
Înregistrată
06.03.2019
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. LEMNARILOR, NR.14, cod poștal 535600
2.46
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4540
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 06.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
73.547.419 RON
▲ 69% vs 2024
Profit net
2.212.446 RON
▲ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
5.759.615 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
22
▲ 47% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 mil29 mil44 mil59 mil74 mil2021 · Cifră de afaceri: 11.503.854 RON2022 · Cifră de afaceri: 17.159.763 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.295.336 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.473.253 RON2025 · Cifră de afaceri: 73.547.419 RON2021 · Profit: 1.022.897 RON2022 · Profit: 1.190.965 RON2023 · Profit: 1.663.989 RON2024 · Profit: 2.137.457 RON2025 · Profit: 2.212.446 RON2021 · Datorii: 2.894.309 RON2022 · Datorii: 3.511.051 RON2023 · Datorii: 6.554.460 RON2024 · Datorii: 10.285.784 RON2025 · Datorii: 21.794.938 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OFFROADTECH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 73.547.419 RON în 2025, cu un profit net de 2.212.446 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 73.547.419 43.473.253 28.295.336 17.159.763 11.503.854
Profit net 2.212.446 2.137.457 1.663.989 1.190.965 1.022.897
Capitaluri proprii 5.759.615 6.087.834 4.588.876 2.993.703 1.802.738
Active totale 27.593.682 16.422.271 11.200.720 6.571.662 4.774.038
Datorii totale 21.794.938 10.285.784 6.554.460 3.511.051 2.894.309
Număr mediu salariați 22 15 10 7 5

Analiză de risc — insolvență

2.46
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4540).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.