Activă VÂLCEA

SERMIRAV IMOBILIARE S.R.L.

CUI
40738237
Reg. Comerț
J38/372/2019
Înregistrată
05.03.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT NEGRENI COM. MIHĂEŞTI, NEGRENI, NR.7, cod poștal 247384
15.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
78.625 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
26.363 RON
▼ 60% vs 2024
Capitaluri proprii
91.784 RON
▲ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k91 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.710 RON2023 · Cifră de afaceri: 83.135 RON2024 · Cifră de afaceri: 90.602 RON2025 · Cifră de afaceri: 78.625 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 47.776 RON2023 · Profit: 68.322 RON2024 · Profit: 65.181 RON2025 · Profit: 26.363 RON2021 · Datorii: 500 RON2022 · Datorii: 13.934 RON2023 · Datorii: 18.852 RON2024 · Datorii: 14.847 RON2025 · Datorii: 15.034 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERMIRAV IMOBILIARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 78.625 RON în 2025, cu un profit net de 26.363 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 78.625 90.602 83.135 51.710 0
Profit net 26.363 65.181 68.322 47.776 0
Capitaluri proprii 91.784 65.421 68.562 47.509 66.975
Active totale 73.068 46.518 87.414 61.443 67.475
Datorii totale 15.034 14.847 18.852 13.934 500
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.