Activă CARAŞ-SEVERIN

BEJAN BELL S.R.L.

CUI
40729794
Reg. Comerț
J2019000199117
Înregistrată
04.03.2019
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. OŢELU ROŞU, STR. 22 DECEMBRIE 1989, BL.3, SC.B, AP.3, cod poștal 325700
-24.54
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 04.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
89.837 RON
▲ 261% vs 2024
Profit net
2.126 RON
Capitaluri proprii
-142.271 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k108 k145 k181 k2021 · Cifră de afaceri: 17.725 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 24.865 RON2025 · Cifră de afaceri: 89.837 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.126 RON2021 · Datorii: 154.156 RON2022 · Datorii: 154.116 RON2023 · Datorii: 154.116 RON2024 · Datorii: 173.196 RON2025 · Datorii: 180.733 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEJAN BELL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 89.837 RON în 2025, cu un profit net de 2.126 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 89.837 24.865 0 0 17.725
Profit net 2.126 0 0 0 0
Capitaluri proprii -142.271 -144.397 -107.679 -107.679 -107.679
Active totale 38.462 28.799 46.437 46.437 46.477
Datorii totale 180.733 173.196 154.116 154.116 154.156
Număr mediu salariați 1 1 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

-24.54
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.