Activă Plătitor TVA ARAD

VAMAS POWER SERVICE S.R.L.

CUI
40717757
Reg. Comerț
J2019000489029
Înregistrată
01.03.2019
Sediu social JUD. ARAD, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, FÎNTÎNELE, NR.117, cod poștal 317120
-0.06
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.03.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
658.497 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-2.456 RON
▼ 101% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0326 k652 k977 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 399.094 RON2022 · Cifră de afaceri: 342.143 RON2023 · Cifră de afaceri: 811.103 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.629.044 RON2025 · Cifră de afaceri: 658.497 RON2021 · Profit: 39.928 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 25.503 RON2024 · Profit: 338.177 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 66.193 RON2022 · Datorii: 114.497 RON2023 · Datorii: 295.790 RON2024 · Datorii: 557.381 RON2025 · Datorii: 300.746 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VAMAS POWER SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 658.497 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 658.497 1.629.044 811.103 342.143 399.094
Profit net 0 338.177 25.503 0 39.928
Capitaluri proprii -2.456 271.047 -67.130 -92.633 45.113
Active totale 298.290 828.428 228.660 21.864 111.306
Datorii totale 300.746 557.381 295.790 114.497 66.193
Număr mediu salariați 5 5 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

-0.06
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.