Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

LUCI MOBCONSTRUCT DESIGNE S.R.L.

CUI
40710007
Reg. Comerț
J13/977/2019
Înregistrată
28.02.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. ALBATROS, NR.1A, CAMERA 1, BL.102, SC.B, ET.4, AP.18
-21.82
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 28.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
572.664 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-841.664 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0221 k442 k663 k883 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 415.149 RON2022 · Cifră de afaceri: 622.205 RON2023 · Cifră de afaceri: 588.832 RON2024 · Cifră de afaceri: 518.806 RON2025 · Cifră de afaceri: 572.664 RON2021 · Profit: 24.021 RON2022 · Profit: 26.899 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 395.127 RON2022 · Datorii: 783.111 RON2023 · Datorii: 1.011.797 RON2024 · Datorii: 936.390 RON2025 · Datorii: 1.104.337 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUCI MOBCONSTRUCT DESIGNE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 572.664 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 572.664 518.806 588.832 622.205 415.149
Profit net 0 0 0 26.899 24.021
Capitaluri proprii -841.664 -559.252 -246.722 127.932 101.033
Active totale 262.673 377.138 765.075 910.697 496.160
Datorii totale 1.104.337 936.390 1.011.797 783.111 395.127
Număr mediu salariați 3 2 3 4 3

Analiză de risc — insolvență

-21.82
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.