Activă CĂLĂRAŞI

MULTIGROUPE INSTALATION ELMY S.R.L.

CUI
40699723
Reg. Comerț
J51/266/2019
Înregistrată
26.02.2019
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT RADU VODĂ COM. LUPŞANU, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.238, cod poștal 917165
0.66
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
5.772 RON
▼ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 296.897 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.526 RON2023 · Cifră de afaceri: 273.303 RON2024 · Cifră de afaceri: 1 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 105.770 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 137.649 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.086 RON2022 · Datorii: 12.557 RON2023 · Datorii: 22.014 RON2024 · Datorii: 45.064 RON2025 · Datorii: 61.872 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MULTIGROUPE INSTALATION ELMY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1 273.303 116.526 296.897
Profit net 0 0 137.649 0 105.770
Capitaluri proprii 5.772 61.770 144.206 21.557 205.962
Active totale 67.644 106.834 166.220 34.114 212.048
Datorii totale 61.872 45.064 22.014 12.557 6.086
Număr mediu salariați 1 1 2 3 5

Analiză de risc — insolvență

0.66
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.