Activă Plătitor TVA ARAD

LUCA INSTAL EXPERT S.R.L.

CUI
40674133
Reg. Comerț
J02/425/2019
Înregistrată
20.02.2019
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. LĂCRIMIOARELOR, NR.23B
-0.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.318.645 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-264.343 RON
▼ 184% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 57% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0503 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 599.230 RON2022 · Cifră de afaceri: 841.519 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.696.990 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.386.082 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.318.645 RON2021 · Profit: 118.738 RON2022 · Profit: 30.342 RON2023 · Profit: 258.465 RON2024 · Profit: 270.444 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 541.630 RON2022 · Datorii: 884.309 RON2023 · Datorii: 1.753.590 RON2024 · Datorii: 2.514.105 RON2025 · Datorii: 2.422.770 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUCA INSTAL EXPERT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.318.645 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.318.645 2.386.082 1.696.990 841.519 599.230
Profit net 0 270.444 258.465 30.342 118.738
Capitaluri proprii -264.343 314.320 277.504 164.039 133.697
Active totale 2.158.427 2.828.425 2.029.932 1.046.722 675.219
Datorii totale 2.422.770 2.514.105 1.753.590 884.309 541.630
Număr mediu salariați 3 7 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

-0.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.