Activă IAŞI

PROHAIR S.R.L.

CUI
40668549
Reg. Comerț
J2019000938220
Înregistrată
20.02.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.51, CAMERA 1, BL.Y-2, ET.5, AP.22
2.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
134.873 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
32.194 RON
▲ 1516% vs 2024
Capitaluri proprii
30.856 RON
▲ 2406% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k65 k98 k130 k163 k2021 · Cifră de afaceri: 117.492 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.741 RON2023 · Cifră de afaceri: 127.445 RON2024 · Cifră de afaceri: 137.668 RON2025 · Cifră de afaceri: 134.873 RON2021 · Profit: 2.275 RON2022 · Profit: 73.552 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.992 RON2025 · Profit: 32.194 RON2021 · Datorii: 132.254 RON2022 · Datorii: 28.953 RON2023 · Datorii: 10.581 RON2024 · Datorii: 15.619 RON2025 · Datorii: 162.573 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROHAIR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 134.873 RON în 2025, cu un profit net de 32.194 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 134.873 137.668 127.445 116.741 117.492
Profit net 32.194 1.992 0 73.552 2.275
Capitaluri proprii 30.856 -1.338 -3.331 377 -73.175
Active totale 192.149 14.281 7.250 29.330 59.079
Datorii totale 162.573 15.619 10.581 28.953 132.254
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.