Activă MEHEDINŢI

RXS ROMEO S.R.L.

CUI
40663746
Reg. Comerț
J2019000217253
Înregistrată
19.02.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. T. VLADIMIRESCU, NR.4, CAMERA 3, cod poștal 220121
3.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
344.598 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
6.781 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
7.444 RON
▼ 97% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k276 k345 k2021 · Cifră de afaceri: 174.182 RON2022 · Cifră de afaceri: 293.686 RON2023 · Cifră de afaceri: 273.415 RON2024 · Cifră de afaceri: 281.480 RON2025 · Cifră de afaceri: 344.598 RON2021 · Profit: 65.567 RON2022 · Profit: 57.044 RON2023 · Profit: 56.653 RON2024 · Profit: 11.078 RON2025 · Profit: 6.781 RON2021 · Datorii: 31.637 RON2022 · Datorii: 11.340 RON2023 · Datorii: 8.617 RON2024 · Datorii: 24.758 RON2025 · Datorii: 31.730 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RXS ROMEO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 344.598 RON în 2025, cu un profit net de 6.781 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 344.598 281.480 273.415 293.686 174.182
Profit net 6.781 11.078 56.653 57.044 65.567
Capitaluri proprii 7.444 267.663 369.584 312.932 255.888
Active totale 39.174 292.421 378.201 324.272 287.525
Datorii totale 31.730 24.758 8.617 11.340 31.637
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.