Activă Plătitor TVA HARGHITA

FLINTA-PREST S.R.L.

CUI
40649393
Reg. Comerț
J19/170/2019
Înregistrată
15.02.2019
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT CICEU COM. CICEU, CICEU, NR.226, SC.A, ET.2, AP.9, cod poștal 537297
3.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.287.091 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
8.906 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
142.661 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0257 k515 k772 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 828.010 RON2022 · Cifră de afaceri: 887.570 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.245.123 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.042.452 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.287.091 RON2021 · Profit: 43.054 RON2022 · Profit: 92.981 RON2023 · Profit: 40.431 RON2024 · Profit: 50.151 RON2025 · Profit: 8.906 RON2021 · Datorii: 558.577 RON2022 · Datorii: 589.223 RON2023 · Datorii: 427.536 RON2024 · Datorii: 181.901 RON2025 · Datorii: 228.520 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLINTA-PREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.287.091 RON în 2025, cu un profit net de 8.906 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.287.091 1.042.452 1.245.123 887.570 828.010
Profit net 8.906 50.151 40.431 92.981 43.054
Capitaluri proprii 142.661 133.755 84.120 43.689 -49.292
Active totale 371.181 315.656 511.656 632.912 509.285
Datorii totale 228.520 181.901 427.536 589.223 558.577
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.