Activă CLUJ

GIRO INVEST AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

CUI
40633702
Reg. Comerț
J2019000549127
Înregistrată
13.02.2019
Sediu social JUD. CLUJ, SAT SOMEŞU RECE COM. GILĂU, G SOMEŞU RECE, NR.273, cod poștal 407312
2.28
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
90.446 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
12.973 RON
Capitaluri proprii
25.559 RON
▲ 103% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k79 k119 k158 k198 k2021 · Cifră de afaceri: 105.915 RON2022 · Cifră de afaceri: 143.337 RON2023 · Cifră de afaceri: 197.884 RON2024 · Cifră de afaceri: 182.950 RON2025 · Cifră de afaceri: 90.446 RON2021 · Profit: 42.406 RON2022 · Profit: 47.981 RON2023 · Profit: 33.815 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 12.973 RON2021 · Datorii: 50.469 RON2022 · Datorii: 87.689 RON2023 · Datorii: 78.517 RON2024 · Datorii: 142.141 RON2025 · Datorii: 118.993 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GIRO INVEST AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 90.446 RON în 2025, cu un profit net de 12.973 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 90.446 182.950 197.884 143.337 105.915
Profit net 12.973 0 33.815 47.981 42.406
Capitaluri proprii 25.559 12.586 34.415 78.588 30.607
Active totale 144.360 154.551 111.668 165.037 81.076
Datorii totale 118.993 142.141 78.517 87.689 50.469
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.28
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.