Activă BRAŞOV

PRO DEO HOME CONSTRUCT S.R.L.

CUI
40612440
Reg. Comerț
J08/702/2019
Înregistrată
11.02.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, ORŞ. RÂŞNOV, STR. PANSELUŢELOR, NR.13, BIROU 1 VILA 2, AP.3, cod poștal 505400
-23.56
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.02.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
131.523 RON
▼ 56% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-152.539 RON
▼ 582% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k296 k2020 · Cifră de afaceri: 295.359 RON2021 · Cifră de afaceri: 259.442 RON2022 · Cifră de afaceri: 253.437 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.259 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.523 RON2020 · Profit: 133.811 RON2021 · Profit: 126.491 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 9.299 RON2021 · Datorii: 16.562 RON2022 · Datorii: 120.234 RON2023 · Datorii: 111.866 RON2024 · Datorii: 204.206 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO DEO HOME CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 131.523 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 131.523 296.259 253.437 259.442 295.359
Profit net 0 0 0 126.491 133.811
Capitaluri proprii -152.539 31.660 134.262 260.542 134.051
Active totale 45.667 143.526 254.496 281.091 166.054
Datorii totale 204.206 111.866 120.234 16.562 9.299
Număr mediu salariați 2 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

-23.56
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.