Activă Plătitor TVA SATU MARE

ALT NIVEL S.R.L.

CUI
40608342
Reg. Comerț
J30/278/2019
Înregistrată
08.02.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT TARNA MARE COM. TARNA MARE, TARNA MARE, NR.388, cod poștal 447310
7.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
785.687 RON
▲ 68% vs 2024
Profit net
268.854 RON
▲ 317% vs 2024
Capitaluri proprii
269.094 RON
▲ 316% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k314 k471 k629 k786 k2021 · Cifră de afaceri: 104.529 RON2022 · Cifră de afaceri: 219.926 RON2023 · Cifră de afaceri: 449.872 RON2024 · Cifră de afaceri: 468.048 RON2025 · Cifră de afaceri: 785.687 RON2021 · Profit: 11.482 RON2022 · Profit: 159.013 RON2023 · Profit: 117.828 RON2024 · Profit: 64.522 RON2025 · Profit: 268.854 RON2021 · Datorii: 116.744 RON2022 · Datorii: 366.964 RON2023 · Datorii: 374.035 RON2024 · Datorii: 203.474 RON2025 · Datorii: 399.076 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALT NIVEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 785.687 RON în 2025, cu un profit net de 268.854 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 785.687 468.048 449.872 219.926 104.529
Profit net 268.854 64.522 117.828 159.013 11.482
Capitaluri proprii 269.094 64.762 118.068 159.253 10.440
Active totale 724.414 351.435 602.256 663.324 291.245
Datorii totale 399.076 203.474 374.035 366.964 116.744
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.