Activă SUCEAVA

PLĂCINTA ÎNFUMURATĂ S.R.L.

CUI
40605990
Reg. Comerț
J33/35/2021
Înregistrată
08.02.2019
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. EROILOR, NR.44, CARTIER BURDUJENI, BL.123, SC.A, ET.PARTER, cod poștal 720103
-179.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-156.952 RON
▼ 49% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0184 k368 k552 k736 k919 k2021 · Cifră de afaceri: 677.769 RON2022 · Cifră de afaceri: 919.482 RON2023 · Cifră de afaceri: 524.449 RON2024 · Cifră de afaceri: 11 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 21.777 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 138.490 RON2022 · Datorii: 133.524 RON2023 · Datorii: 192.683 RON2024 · Datorii: 155.800 RON2025 · Datorii: 162.712 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLĂCINTA ÎNFUMURATĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 11 524.449 919.482 677.769
Profit net 0 0 0 21.777 0
Capitaluri proprii -156.952 -105.581 -86.557 -13.114 -34.891
Active totale 5.760 50.219 106.126 120.410 103.413
Datorii totale 162.712 155.800 192.683 133.524 138.490
Număr mediu salariați 0 0 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-179.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.