Activă Plătitor TVA IAŞI

DUK FOOD S.R.L.

CUI
40603922
Reg. Comerț
J2019000774228
Înregistrată
08.02.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CĂPŞUNILOR, NR.1, cod poștal 700304
2.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
37.097.973 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
1.081.209 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
1.083.887 RON
▼ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
95
▼ 4% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07,4 mil15 mil22 mil30 mil37 mil2021 · Cifră de afaceri: 29.073.286 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.114.296 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.058.781 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.280.453 RON2025 · Cifră de afaceri: 37.097.973 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 2.917.428 RON2023 · Profit: 3.933.817 RON2024 · Profit: 1.350.570 RON2025 · Profit: 1.081.209 RON2021 · Datorii: 2.650.153 RON2022 · Datorii: 5.382.581 RON2023 · Datorii: 3.295.080 RON2024 · Datorii: 3.371.586 RON2025 · Datorii: 5.519.175 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUK FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 37.097.973 RON în 2025, cu un profit net de 1.081.209 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 37.097.973 36.280.453 36.058.781 32.114.296 29.073.286
Profit net 1.081.209 1.350.570 3.933.817 2.917.428 0
Capitaluri proprii 1.083.887 2.289.383 3.934.058 2.474.228 -443.199
Active totale 6.731.372 5.905.082 7.527.498 8.285.257 2.206.954
Datorii totale 5.519.175 3.371.586 3.295.080 5.382.581 2.650.153
Număr mediu salariați 95 99 81 120 129

Analiză de risc — insolvență

2.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.