Activă BOTOŞANI

OSTAFI RODENTAL S.R.L.

CUI
40602552
Reg. Comerț
J07/203/2019
Înregistrată
08.02.2019
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ÎMPĂRAT TRAIAN, NR.18, SC.A, ET.1, AP.4, cod poștal 710059
7.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.500 RON
▲ 184% vs 2024
Profit net
50.590 RON
▲ 1606% vs 2024
Capitaluri proprii
51.109 RON
▲ 209% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k91 k114 k2021 · Cifră de afaceri: 44.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 21.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 53.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.500 RON2021 · Profit: 14.889 RON2022 · Profit: 8.757 RON2023 · Profit: 7.275 RON2024 · Profit: 2.965 RON2025 · Profit: 50.590 RON2021 · Datorii: 53.206 RON2022 · Datorii: 52.183 RON2023 · Datorii: 64.156 RON2024 · Datorii: 80.627 RON2025 · Datorii: 80.480 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OSTAFI RODENTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 113.500 RON în 2025, cu un profit net de 50.590 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 113.500 40.000 53.000 21.600 44.100
Profit net 50.590 2.965 7.275 8.757 14.889
Capitaluri proprii 51.109 16.518 13.690 6.415 -2.342
Active totale 157.326 150.522 158.863 167.255 187.161
Datorii totale 80.480 80.627 64.156 52.183 53.206
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.