Activă MARAMUREŞ

X-RAY STUDIO S.R.L.

CUI
40599430
Reg. Comerț
J24/499/2019
Înregistrată
08.02.2019
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. 22 DECEMBRIE, NR.5, AP.3, cod poștal 430314
2.56
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
908.129 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
54.693 RON
▲ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
72.818 RON
▲ 302% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0182 k363 k545 k727 k908 k2021 · Cifră de afaceri: 33.806 RON2022 · Cifră de afaceri: 147.835 RON2023 · Cifră de afaceri: 493.608 RON2024 · Cifră de afaceri: 776.193 RON2025 · Cifră de afaceri: 908.129 RON2021 · Profit: 13.696 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.124 RON2024 · Profit: 38.770 RON2025 · Profit: 54.693 RON2021 · Datorii: 128.966 RON2022 · Datorii: 234.219 RON2023 · Datorii: 300.722 RON2024 · Datorii: 331.877 RON2025 · Datorii: 360.656 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

X-RAY STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 908.129 RON în 2025, cu un profit net de 54.693 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 908.129 776.193 493.608 147.835 33.806
Profit net 54.693 38.770 1.124 0 13.696
Capitaluri proprii 72.818 18.125 -20.645 -21.770 47.550
Active totale 432.474 349.002 279.077 212.449 192.572
Datorii totale 360.656 331.877 300.722 234.219 128.966
Număr mediu salariați 5 5 4 5 4

Analiză de risc — insolvență

2.56
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.