Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

CLEVERPRO MEDIA S.R.L.

CUI
40598540
Reg. Comerț
J51/204/2019
Înregistrată
07.02.2019
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.2A, ZONA SILOZ-PORT, CORP ADMINISTRATIV C3, CAMERA 006
0.71
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.132 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
2.497 RON
▲ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
9.616 RON
▲ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k78 k104 k130 k2022 · Cifră de afaceri: 3.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.202 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.132 RON2022 · Profit: 2.754 RON2023 · Profit: 2.818 RON2024 · Profit: 1.347 RON2025 · Profit: 2.497 RON2022 · Datorii: 404 RON2023 · Datorii: 104.045 RON2024 · Datorii: 104.531 RON2025 · Datorii: 130.175 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLEVERPRO MEDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.132 RON în 2025, cu un profit net de 2.497 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 4.132 4.202 4.500 3.000
Profit net 2.497 1.347 2.818 2.754
Capitaluri proprii 9.616 7.119 5.772 2.954
Active totale 139.791 111.650 109.817 3.358
Datorii totale 130.175 104.531 104.045 404
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.71
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.