Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

SEVEN RESORT S.R.L.

CUI
40570523
Reg. Comerț
J2019000168258
Înregistrată
05.02.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT EŞELNIŢA COM. EŞELNIŢA, STR. ANINILOR, NR.934 C, CORP C3
-2.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
180.141 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-469.862 RON
▼ 64% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0439 k879 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.606 RON2025 · Cifră de afaceri: 180.141 RON2021 · Profit: 6.770 RON2022 · Profit: 5.763 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 73.328 RON2022 · Datorii: 66.144 RON2023 · Datorii: 1.532.976 RON2024 · Datorii: 2.026.464 RON2025 · Datorii: 2.196.994 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEVEN RESORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 180.141 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 180.141 200.606 0 0 0
Profit net 0 0 0 5.763 6.770
Capitaluri proprii -469.862 -286.150 -43.854 -18.546 -24.310
Active totale 1.726.082 1.740.314 1.489.122 47.598 49.018
Datorii totale 2.196.994 2.026.464 1.532.976 66.144 73.328
Număr mediu salariați 1 3 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.