Activă Plătitor TVA BACĂU

GABIFLOR DISTRIBUTION S.R.L.

CUI
40547873
Reg. Comerț
J2019000295046
Înregistrată
01.02.2019
Sediu social JUD. BACĂU, SAT ROŞIORI COM. ROŞIORI, ROŞIORI, NR.211, cod poștal 607510
4.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
432.387 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
54.657 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
122.719 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k173 k259 k346 k432 k2021 · Cifră de afaceri: 193.434 RON2022 · Cifră de afaceri: 288.065 RON2023 · Cifră de afaceri: 328.154 RON2024 · Cifră de afaceri: 321.115 RON2025 · Cifră de afaceri: 432.387 RON2021 · Profit: 925 RON2022 · Profit: 8.098 RON2023 · Profit: 44.097 RON2024 · Profit: 40.760 RON2025 · Profit: 54.657 RON2021 · Datorii: 103.480 RON2022 · Datorii: 109.057 RON2023 · Datorii: 144.853 RON2024 · Datorii: 147.914 RON2025 · Datorii: 206.275 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GABIFLOR DISTRIBUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 432.387 RON în 2025, cu un profit net de 54.657 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 432.387 321.115 328.154 288.065 193.434
Profit net 54.657 40.760 44.097 8.098 925
Capitaluri proprii 122.719 107.829 67.069 58.972 50.874
Active totale 328.994 255.743 211.922 168.029 154.354
Datorii totale 206.275 147.914 144.853 109.057 103.480
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.