Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERIOMEDICAL STUDIO S.R.L.

CUI
40545309
Reg. Comerț
J40/1186/2019
Înregistrată
01.02.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. ION URDĂREANU, NR.1, BL.P29, SC.A, ET.6, AP.25, cod poștal 50688
15.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
384.478 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
59.217 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
273.173 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k231 k308 k384 k2021 · Cifră de afaceri: 320.341 RON2022 · Cifră de afaceri: 285.225 RON2023 · Cifră de afaceri: 347.712 RON2024 · Cifră de afaceri: 344.917 RON2025 · Cifră de afaceri: 384.478 RON2021 · Profit: 275.580 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 233.582 RON2024 · Profit: 153.771 RON2025 · Profit: 59.217 RON2021 · Datorii: 29.727 RON2022 · Datorii: 88.135 RON2023 · Datorii: 96.732 RON2024 · Datorii: 86.510 RON2025 · Datorii: 36.680 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERIOMEDICAL STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 384.478 RON în 2025, cu un profit net de 59.217 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 384.478 344.917 347.712 285.225 320.341
Profit net 59.217 153.771 233.582 0 275.580
Capitaluri proprii 273.173 541.733 455.130 221.548 326.153
Active totale 309.853 628.243 551.862 309.683 355.880
Datorii totale 36.680 86.510 96.732 88.135 29.727
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.