Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MGM MEDICALE INC S.R.L.

CUI
40544516
Reg. Comerț
J2019001160408
Înregistrată
01.02.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SOMEŞUL RECE, NR.115, MANSARDĂ. CAMERA NR. 1, AP.26
22.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.02.2019)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
291.947 RON
▲ 10% vs 2022
Profit net
185.282 RON
▼ 13% vs 2022
Capitaluri proprii
185.522 RON
▼ 13% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k206 k275 k344 k2019 · Cifră de afaceri: 101.578 RON2020 · Cifră de afaceri: 224.572 RON2022 · Cifră de afaceri: 265.931 RON2023 · Cifră de afaceri: 291.947 RON2019 · Profit: 93.000 RON2020 · Profit: 198.777 RON2022 · Profit: 212.131 RON2023 · Profit: 185.282 RON2019 · Datorii: 4.851 RON2020 · Datorii: 14.562 RON2022 · Datorii: 343.929 RON2023 · Datorii: 24.950 RON2019202020222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MGM MEDICALE INC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 291.947 RON în 2023, cu un profit net de 185.282 RON.

Indicator (RON) 2023202220202019
Cifră de afaceri netă 291.947 265.931 224.572 101.578
Profit net 185.282 212.131 198.777 93.000
Capitaluri proprii 185.522 212.371 291.977 93.200
Active totale 210.472 556.300 306.539 98.051
Datorii totale 24.950 343.929 14.562 4.851
Număr mediu salariați 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

22.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.