Activă Plătitor TVA BRAŞOV

EXPRESSKAR AGREGATE S.R.L.

CUI
40540522
Reg. Comerț
J2023000743083
Înregistrată
31.01.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR EXTRAVILAN DE 1167, NR.4
2.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 31.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
500.753 RON
▼ 90% vs 2024
Profit net
56.524 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
116.524 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 90% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0986 k2,0 mil3,0 mil3,9 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 956.189 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.851.524 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.142.757 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.927.506 RON2025 · Cifră de afaceri: 500.753 RON2021 · Profit: 302.520 RON2022 · Profit: 114.560 RON2023 · Profit: 31.774 RON2024 · Profit: 351.378 RON2025 · Profit: 56.524 RON2021 · Datorii: 2.426.775 RON2022 · Datorii: 3.163.594 RON2023 · Datorii: 2.956.554 RON2024 · Datorii: 2.164.610 RON2025 · Datorii: 556.379 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXPRESSKAR AGREGATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 500.753 RON în 2025, cu un profit net de 56.524 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 500.753 4.927.506 3.142.757 2.851.524 956.189
Profit net 56.524 351.378 31.774 114.560 302.520
Capitaluri proprii 116.524 1.053.054 702.282 670.508 555.948
Active totale 672.903 3.217.664 3.658.836 3.834.102 2.982.723
Datorii totale 556.379 2.164.610 2.956.554 3.163.594 2.426.775
Număr mediu salariați 1 10 10 8 1

Analiză de risc — insolvență

2.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 812) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.